Auto zrazilo chodca

auto zrazilo chodca 

(aktualizované 30.12.2007) 17.12.2007 niečo pred 18-tou hodinou zrazilo osobné auto chodca. Stalo sa to na obchvate Rožňavy (Plešivec smer Košice), povyše SHELL-ky.  Chodec skončil s ťažkými zraneniami v nemocnici, osobné auto v priekope. Príčiny nehody vyšetruje polícia.

Text a foto: Roman Ocelník, 17.12.2007

(aktualizované 30.12.2007 - chodec - Ján Horváth, 27 r.,  Krh. Podhradie - napokon zraneniam v nemocnici podľahol)

auto zrazilo chodca

Ľudská blbosť

Nič v zlom, ale čo robil ten človek v tme na výpadovke bez vesty ??? A samozrejme že je zase šofér ten najväčší hajzel, lebo iste bol mladý a šiel istotne viac ako 90 km/h. Keby som zrazil niekoho tým, že sa preháňam autom po chodníkoch niekde v meste, mal by som nadávať na chodcov ako pomali sa prechádzajú ?! Ľudia uvažujte kus! Cesty sú pre autá!

Netreba sa čudovať,že

Netreba sa čudovať,že autá zrazia chodcov,veď skúste prejsť v noci s kamionom Slovensko,do p... ľudia nieže by mali toľko rozumu,že si zoberú reflexné vesty (kým to je už vo vyspelejších štátoch dávno povinné) ale si ešte zoberú čierne vesty,nieže ho šofér zbadá náhodou... nie šovérov by mali pokutovať,ale tých ľudí,ktorí vojdu na cestu mimo obce bez vesty!!!Len u nás to tak nerobia... a kedy sa zabudia???

auto

skade bolo auto ,iste nie roznavska SPZ ,ale salenak kosican nie? A sofer mlady?

Ehm aj ty vies co chces....

to je to najdolezitejsie pre teba ze ci bol kosican???? a ze salenak? ved je to rovna cesta preco by nemohol ist 140. podla mna ten chodec nemal co hladat neosvetleny na CESTE. lutujem vodicov ktory musia chodit cez dediny vo vecernych hodinach. vsak tam to ide o zivot. nie raz sa aj mne stalo ze v poslednej sekunde som zbadal starku ako si vykracuje cela v ciernom uprostred cesty. bozechran aby si dala na seba reflexnu vestu. uskodi jej to na vzhlade.... CHODCI SA ZAMYSLITE NAD SEBOU. reflexne vesty nie su pre srandu, ale pre vas prospech. a auta su cim dalej rychlejsie, takze ak to fpali do vas 150kou.... nemate sancu. hawk

Nahoda je "sviňa". Prave

Nahoda je "sviňa". Prave som dorazil do RV. No mal som aj neyake to echooo. Inak aj na Soroske boli 3 auta vkope. Nieco pred tym.

Nehoda.

No chválim pohotovosť. Ja som sa díval z okna ,no nevedel som čo sa presne stalo. Dozvedel som sa to od Info a veľmi rýchlo. Vdaka.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT