Košická - Pajero vrazilo do Dacie

nehoda

Rožňava, 28.10.2008 - niečo pred 20,00 hod.

Košická, po dlhšej odmlke, "úradovala" opäť! Od Páterovej na Jasnú ulicu viedol Revúčan Pajero so zahraničným EČ a s opačným riadením. Myslel, že je na hlavnej. V tom čase po Košickej prechádzala Dacia (RV). Nastal silný náraz. Nehoda okrem materiálnych škôd si vyžiadala zranenia jednej osoby, ktorá bola odvezená záchrannou službou do nemocnice.

Text a foto: Roman Ocelník

nehoda

Stalo sa niečo mimoriadne, a myslíte si, že by to malo byť zverejnené na tejto stránke? Chystá sa nejaká akcia, o ktorej by ste chceli dať vedieť? Vaše námety z Rožňavy a blízkeho okolia môžete volať alebo sms-kovať na 0903 141 621 - Roman Ocelník. Oznámenia o akciách športových, kultúrnych - no nie komerčných môžete mailovať na emailovú adresu:  romanzavináčocelnik.sk

Ďakujem

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým, ktorí nám po nehode pomohli. Ďakujem

nové dopravné predpisy

Ja len tak na margo, ak vediete vozidlo po vozovke ktorá je široká, to ešte neznamená, že ste na hlavnej ceste, neviem ako je to v Revúcej, možno všetky hlavné cesty majú široké a vedľajšie úzke, no nechcela by som tohto vodiča stretnúť v Bratislave, hmm.

Je to hrozné. Zdalo sa mi,

Je to hrozné. Zdalo sa mi, že pri nehode som videl dcéru pána, ktorého dnes našli mŕtveho. Možno sa len mýlim, asi sa len podobala. Z autobusu som ju videl len zhora.

Mas pravdu, ona bola vodicka

Mas pravdu, ona bola vodicka cervenej Dacie, osud je kruty.

Budem trochu od veci,ale v

Budem trochu od veci,ale v poslednom čase je na cestách vela áut na cudzích značkách a ako v tomto prípade aj inej konštrukcie. Myslím,že takéto auto nemá čo robiť na ceste kým neprejde rukami dopravnej polície a pokial je inej konštrukcie aj odboru dopravy. A to čo sa stalo spomínanej rodine je naozaj velmi smutné.

Môj osobný názor.........

Tak to máš teda pravdu, autá zahraničnej výroby by u nás nemali čo hľadať, a to už zvlášť tie čo majú inú konštrukciu. Podľa môjho osobného názoru by k nám tie autá vôbec nemali prepúšťať...... No neviem, ale keď si ten človek myslel, že je na hlavnej a popritom nepochopil ani značenie cesty, by nemal čo hľadať na ceste, a potom, že kvôli komu sú na cestách nehody. Ćo narobia šoféri, ktorí sú ohľaduplný a pozorný pri šoférovaní, ak sa stretnú na ceste s niekým kto si myslí, že len vďaka veľkému a silnému autu sú kráľmi ciest?

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT