Na vine je Perinbaba!

nehody

Okres Rožňava, 25.11.2008

Perinbaba statočne nasypala. Hneď ráno niekoľko autobusov odstavilo Rudniansky kopec. Ďalšie nehody? Slavec - Oktávia opretá o strom, Plešivec - zrážka kamiónu s osobákom, trochu ďalej osobák na

reality comfort

streche, Krásnohorské Podhradie - osobák cez strechu v jarku. Ďalšie nehody - Gemerská Poma, Honce ... Naozaj sa šmýka. zrejme pomôžu len dobré zimné pneumatiky a pomalá jazda.

Text a foto: Roman Ocelník

nehody

Na vine nie je perinbaba,

Na vine nie je perinbaba, ale zaspatý cestári. Nič by sa nestalo keby zareagovali dostatočne včas a nedržali sa toho otrepaného sloganu: " Máme príkaz sypať až keď prestane snežiť" Trebalo by z toho vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť. Keby to bolo raz za čas, ale deje sa to permanentne každý rok

odkiaľ si nabral ten slogan?

odkiaľ si nabral ten slogan?

To nie je slogan, to bolo

To nie je slogan, to bolo oficiálne vyhlásené vedúcimSlovenskej správy ciest - pracovisko Dobšiná pre médiá (myslím TV markíza) v roku 2006 , keď ich tiež prekvapila Perinbaba

Myslím, že je to presne

Myslím, že je to presne tak. Môžem doslova povedať, že cestári Rudniansky kopec doslova a do písmena ODIGNOROVGALI. O tom aká je situácia na rudnianskom kopci vedeli už tri hodiny predtým, taktiež vedeli o tom že tam majú autobusy problémy už o 05.45 hod., že ľudia idú do práce pešo a napriek tomu im to bolo úplne jedno a celú vec nechali tak. Keď policajti odstavili premávku od rožňavy pre už nebezpečnú cestu a vhrotenú situáciu čo bolo už o 06.45 hod. a do práce meškali aj tí, čo išli na siedmu sa asi nejaký nadriadený zobudil a poslal tam nejaký posyp. Trebalo by z toho vyvodiť ZODPOVEDNOSŤ.

Ty mudrlant príď si to

Ty mudrlant príď si to medzi cestárov odskúšať, buď naraz na všetkých ťahoch, zákutiach 12, 24 alebo aj 48 hodín v kuse. Aj tak bude na vine len a len cestár, nikdy nie TY - nezodpovedný vodič.

To je problém cestárov,

To je problém cestárov, nech si kompetentný tak plánujú veci a ročné rozpočty na mzdy, ľudí, techniku posypový materiál a pod..... aby sa to stíhalo. Nato sú tam tý papaláši, aby za svoje pobočky " lobovali" . Neboj sa, keby za to padali hlavy na správnom mieste, hneď by bola situácia lepšia, a ani vodiči by tolko nenadčasovali, technika by bola v lepšom stave a hlavne cesty. Nezabudni že " každá ryba smrdí od hlavy!"

Ja som na tom kopci nebol.

Ja som na tom kopci nebol. Ale bol som inde a skúste si niekedy prejst iné úseky, ktoré susedia so Štítnickym rajónom. Budete si pripadať, ako keby ste prišli do iného sveta.

Štitnicky cestári majú

Štitnicky cestári majú sneženie stále na háku a cesty su hrozné.Nesedte v Štitniku na riti už je zima!!!!!...........

no pockaj ale Stitnicky

no pockaj ale Stitnicky cestari musia aj trosku nafty usetrit predsa,doma maju traktori a auta,daco sa aj preda...

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT