Sťažnosti, podnety, návrhy ...

Rožňava

Kto sa chce sťažovať, podať návrh, pripomienku alebo v súlade so zákonom získať informáciu, v Rožňave postupuje nasledovne:

Rožňava

Zaráža ma však jedna vec. Určite je v každej kancelárii mestského úradu počítač s internetom. Pýtam sa, prečo neexistuje mailová adresa, pomocou ktorej by sa občania mohli sťažovať, podávať návrhy, pripomienky, či v súlade so zákonom požadovať informácie? Nežijeme náhodou v treťom tisícročí? Môj názor: Pokiaľ by sa chcelo ísť sťažovať 100 ľudí, tak určite by tam minimálne 90 nešlo kvôli tomu, že tam treba ísť osobne, odísť z práce, čakať, kým Vás niekto príjme atď. Ak ale 100 ľudí má doma internet a napíše sťažnosť pekne večer pri kávičke, musel by niekto riešiť 100 sťažností. Samozrejme je to môj názor. Nechcem v žiadnom prípade tvrdiť, že som neomylný.

František Brezina, 8.1.2008

Podávanie sťažností, podnetov a petícií

Prijímanie sťažností, podnetov a petícií upravuje osobitné Všeobecne záväzné nariadenie mesta - "Zásady o prijímaní a vybavovaní sťažností a petícií" - http://www.roznava.sk/sk/samosprava/vzn.php - ktoré je schvaľované (ako i každé iné VZN) Mestským zastupiteľstvom, nemyslím si, že pri najbližšej úprave tohto VZN by nemala byť schválená aj možnosť elektronického podávania podávania podnetov, sťažností a pod. Ak MZ schváli takúto úpravu, občania budú informovaní prostredníctvom webovej stránky mesta o tejto zmene v dotknutom VZN, ktoré bude publikované na oficiálne stránke Mesta Rožňava, tak ako aj všetky ostatné VZN. Marek

Fajčenie v paneláku

Pekný deň Marek, chcem informáciu, fajčenie v paneláku na schodišti, v priestoroch pred výťahovou šachtou? Podľa mňa to sú spoločné priestory a tam by mal byť zákaz!Kde je možné podať sťažnosť? Ďakujem za odpoveď.

Nie

Guest66, ale taku moznost mi predsa neponukaju. Precitajte si bod c.3.

Staznosti ...

Dobrý deň, mne z toho vyplýva nasledovné: citujem z vyššie uverejneného: "písomné sťažnosti možno podávať...na podateľni úradu ...." Stačí, ak si v 'Kontaktoch' mestského úradu na ich webovej stránke nájdem podateľňu a tam je uvedený aj e-mail a pošlem to. Myslím si, že každý zamestnanec tam má uvedenú mail. adresu, takže nevidím nijakú prekážku komunikácie v smere občan-úradník a opačne aj prostredníctvom mailov. G

Sťažnosti.

Vdaka za informáciu. Takže podateľna: martin.mikolaj@roznava.sk

Adresu vie zistit aj male

Adresu vie zistit aj male dieta na stranke mesta. Problem je ale v tom, ze podla informacii, ktore mesto udava, nie je mozne riesit tieto zalezitosti elektronickou postou.

Adresu vie....

No asi je to tak. Pravdepodobný dôvod udáva p.Brezina.Pozriem sa na stránky iných miest a dám vedieť ako to funguje ta. Kto chce nech mi s tým pomôže. Dakujem.

Vzorne www stranky mesta

Skalica

Vskutku super.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

JF spol s. r. o.

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT