Skončili v jame

nehoda

Henckovce, 22.11.2008

Prituhlo. Šmýka sa. Dnes ráno o 4,00 hod. sa o tom presvečila aj posádka oktávie. Pred Henckovcami v smere od Polomy prerazila zábradlie a skončila ani nie tak v jarku, skôr by som to nazval - v jame. Našťastie, dnes sú autá bezpečné, babská posádka vyviazla bez vážnejších zranení.

Text a foto: Roman Ocelník

nehoda

Stalo sa niečo mimoriadne, a myslíte si, že by to malo byť zverejnené na tejto stránke? Chystá sa nejaká akcia, o ktorej by ste chceli dať vedieť? Vaše námety z Rožňavy a blízkeho okolia môžete volať alebo sms-kovať na 0903 141 621 - Roman Ocelník. Oznámenia o akciách športových, kultúrnych - no nie komerčných môžete mailovať na emailovú adresu:  romanzavináčocelnik.sk

Škoda zábradlia, debilov a

Škoda zábradlia, debilov a Petrov je na cestách nekonečne veľa.

No myslim že už každého

No myslim že už každého prestalo baviť čítať tieto trápne titulovania slušných ľudí. Všetci si pamätáme aj slovosled tvojich kritík, takže už to tam ani nemusíš písať, my si domyslíme.

Nevie či to ty stále

Nevie či to ty stále píšeš stýmto výrazom"debil"ale asi tým debilom si ty lebo pravdepodobne si ešte nešiel po námrazea asi nemáš ani vodičák.Preto že stačí aj 20km rýchlosť a ked ťa šmykne tak ti nepomôtžu ani svätý a kým stačíš zareagovať tak si tam.Spomeň si ked budeš dakde v jarku a budeš premýšlať čo sa stalo.

no pozri sem nikto neni

no pozri sem nikto neni debil,ide zima smyka sa a nehody rastu tak tu nekritizuj druhych ked nevies co je to cesta nepoznas pojem cesta takze čus !!! skus si zobrat skodovku alebo dajake auto a chod 60km/h a uvidis ake to je

Zver...:)

si zver......:)

Pocuj, vobec nevies co sa

Pocuj, vobec nevies co sa stalo, pre teba je kazdy debil, kto havaruje...skus si prejst tu cestu od tesneho chodnika ku medvedzej a uvidis, ze to nieje jednoducha cesta...soferka dostala smyk, lebo bola zladovatela vozovka a navyse bolo 4 rano, tak ani viditeľnosť nebola ktovie aká....a kto nepozna tu cestu pri týchto stavoch vozovky ma smolu, takze nie kazdy sofer je debil

Stalo sa to, ze vodič

Stalo sa to, ze vodič porušil dopravne predpisy a neprisposobil rychlost jazdy stave a povahe vozovky. Precenil svoje vodičske schopnosti a nezvládol svoje motorové vozidlo. Jedno šťastie že nikoho nezabil. Neviem ako by si sa na to pozeral keby takýto frajer zabil niekoho z tvojej rodiny. Ja viem o čo hovorím debilko.

Hej zabil by niekoho z mojej

Hej zabil by niekoho z mojej rodiny...hlavne o 4 rano tade bežne chodim a este po tej strane kde to auto seklo. Si blbec

co rozpravas ze vodic

co rozpravas ze vodic neprisposobil rychlost jadzy a porusil dopravne predpisy? co ty si tam sedel alebo co? mam rad ludi takeho typu ako si ty vsetko videl, vsetko zazil, vsade bol.. vôbec nevies o com rozpravas. chod si to vyskusat tam.. a ked sa pojdes 20km/h a vytrepes sa tam tak osobne pridem vysmejem sa ti do ksichtu a pogratulujem ti ze sam si debilko!!!

Sedláci, debilkovia, chodte

Sedláci, debilkovia, chodte vrátiť vodičáky, bo ste totálny debili. Kúpte si kone a chodievajte koňmo, čuráci. Ak nevieš vyrovnať šmyk pri 20km/hod nemáš na ceste čo robiť. Ste chudáci a sedláci. Debilkovia.

Ty si ako Chuck Norris

Ty si ako Chuck Norris

tak ty si teda inteligent,

tak ty si teda inteligent, nadavas na ostatnych ale keby si sa zamyslel ze aj tebe by sa take mohlo stat. Ja ja zdim dost dlho a bez nehody no ked vidim ze niekto havaroval nikdy by som nanho nepovedal ze je debil alebo co ja viem co, lebo viem ze aj mne sa niekedy môze stat nieco take a tak isto aj tebe.. jaaaj pardon tebe sa nemôze leby ty si pan dokonaly, ty ked ides autom na ceste tak okolo tvojho auta sa topi a vzdy je sucho.. ty si proste najsamlepsi, od teba lepsi jazdec ani neexistuje. kidas na ostatnych a sam si chudak!

lebo ty si chlapec z mesta a

lebo ty si chlapec z mesta a ty vies najlepsie soferovat...si frajer.

Roman skvelé

Roman skvelé fotky.Ďakujeme za príspevky a som rád,že sa nikomu nič nestalo.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

JF spol s. r. o.

Prekladatelske sluzby

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT