Pedikúra - manikúra  minibager

Spoluobčania ochromili a ohrozili dopravu

krádež dreva

5.2.2009 - 17,50 hod.

Pred pár minútami bola pri obci Krásnohorské Podhradie totálne zastavená premávka. Naši spoluobčania kradli drevo. Mali to perfektne premyslené. Velikánsky strom vyrúbali tesne vedľa cesty a spustili ho krížom cez vozovku. Zablokované boli oba jazdné pruhy. Keďže bola hustá hmla, vodiči zabrzdili pred prekážkou len na poslednú chvíľu. V čom ale spočíval ich geniálny nápad. Ušetrili si kopec práce, keďže hasiči pri jeho odstraňovaní ho museli prepíliť na menšie kúsky. Fajné, nie?

Text a foto: Roman Ocelník

krádež dreva

strom cez cestu

toto uz ani kus nie je

toto uz ani kus nie je normalne. keby to na niekoho spadlo tak dakujem pekne. a kto bude obvineny stohto trestneho cinu? no zas nikto. zas by to bola diskriminacia ze im nedovolime ani drevo nakradnut. nenavidim tie spinave hnusne sracky. mohol by to niekto zacat uz konecne riesit. zacinam byt vazne zufaly a zacinam mat strach ze co sa tu bude diat o par rokov. pred panom primatorom v jelsave klubok dole. on je asi prvy ktoreho som postrehol ze by radikalnejsie zacal riesit cigansku otazku. a ma na 1000000% pravdu. smutne zajtrajsky nas cakaju

starosta,alebo cigánsky vajda

Minule sme išli dolu Pačanským kopcom,cigáni veselo ťahali drevo cez cestu,nedali sa vyrušovať,museli sme zastať a čakať,začal som ich fotiť a oni ešte boli radi - pózovali.Ale však , čo sa im môže stať - majú dobrého advokáta a ochrancu v osobe starostu KRH,alebo je to cigánsky vajda???- však sú to jeho jediní a oddaní voliči.

ano presne tak ,je to

ano presne tak ,je to cigánsky vajda však i on má drevo z toho kradnutého to preto s nimi nič nerobí,načo by aj ved on z nich má len osoh,trebalo by ich všetkých niekam vysťahovať aj so Szarkom na čele

si chudák asi si mal zlé

si chudák asi si mal zlé dectvo a takto si to kompenzuješ. Čo má robyť starosta?? Má ísť strážiť lesy??? A na čo máme lesníkov, policajtov??????? Vidím že máš jasno v tom čo má robyť starosta!!!! odhadujem ťa tak na 13 rokov podľa tvojích rečí.

Boze ludia vy ste ale

Boze ludia vy ste ale "rasisti"(hehe) ze na ostrov,alebo strielat... Komu potom by ztrpcovali zivot. A kto by potom volil "nasich" starostov???

FARMÁRSKY ZÁKON!!!!!!!!!!

FARMÁRSKY ZÁKON!!!!!!!!!!

Hasici sa predviedli velmi

Hasici sa predviedli velmi pekne:)...ale zas sa tema otocila aj na policajtov....Policajti nemozzu nic..spis napisu,poslu na prokuraturu a prokurator to posle s5....ze vraj PRIESTUPOK a zas z toho nic nemaju...nasi "africania"...uz je to neico strasne co si dovoluju,ale nikto im nic,lebo ze rasizmus....Do pekla,ale ked ony bielym nieco,to je v pohode...maju to dovolene....kebyze je mozne ich usmiestnit na jeden pusty ostrov a mohli by si tam vycinat,ale my tu chceme poriadok a klud:)

Tak páni požiarnici dobrá

Tak páni požiarnici dobrá práca! Vy ste im to drevo narubali ked ste to aj tam nechali,tak si preto naši spoluobčania prídu a vlastne ste im ušetrili robotu! Vlastne ste im nachystali drevo.

Z Rudnej fotky niesu? Nieco

Z Rudnej fotky niesu? Nieco tam asi horelo.

bol som tam, no bola to len

bol som tam, no bola to len drobnost - to som neriesil :-)

ja som tadial isiel..keby to

ja som tadial isiel..keby to na mna spadlo tak dakujem pekne..asi 10 minut preslo ked som tadial siel hore a nasledne s5..ale hasici dobra robota!

videl som hasicov, ako to

videl som hasicov, ako to rychle zmakli..klobuk dolu..za par minut to bolo preč. Pekna praca.

mna uz ale riadne seru tí

mna uz ale riadne seru tí hajlzli!!...samozrejme nemyslím tym nasich hasicov:))..ale nasich "spoluobcanov" dokedy ich tu budejme musiet trpiet?

len dovtedy pokial s nimi

len dovtedy pokial s nimi sami neurobíme poriadok,mal by sa aj tu urobiť tzv. kuklux klan ako v Amerike proti černochom a bolo by to ok

Výzva

Ako si dovolujete moji voličov takto urážať! O dva roky a do konca života chcem byť znova zvolený!

Ale pal do p... !

Ale pal do p... !

Prosím Vás, do kedy sa dá

Prosím Vás, do kedy sa dá vyčínanie tých smradov ešte tolerovať? Si myslím, že je najvyšší čas ...

Ale čo z toho???

No smutne je ale to, že každy tu vie pisat že už je vrchol a kedy to už niekdo konečne začne riešit. Cigani, romi alebo ako sa tej havedi nadava by sa zobrali a isli by si posadat pred mestský urad (ako to napr spravili v Nových Zámkoch). Ale mi ne mi len kecat!!! A inak nie som od vás som zo západu a chalabohu u nas v meste takýto problém nieje. Držím Vám palce....

To uz nie je normalne, co sa

To uz nie je normalne, co sa tu deje.Kompetentni by si uz mali konecne sadnut za 1 stol--pocnuc starostom,obvodny lesny urad,policajny zbor......,alebo nech spoluobcanom pozastavia vyplacanie soc. davok(vid priklad jelsava),kym nadobro neskoncuju s nelegalnym vyrubom stromov!!!

PRIMATOR JELSAVY by mal

PRIMATOR JELSAVY by mal dostat cenu za hrdinsky cin roka! Velmi spravne.Pozastavit vyplacanie davok a netolerovat toto dalej.Moj clovek..Konecne sa tu nasiel niekto, kto to riesi. a aj v Markize sa uz akoby aj zobudili a ukazali, ze aj tu su schopni ludia, ktorí nielen rozpravaju, ale sa aj činia!

Mali by sme ich začať

Mali by sme ich začať strielať, ináč poriadok nebude. Polícia je iba na vodičov, morgoši ich nezaujímajú, úrady sa len pozerajú so založenými rukami. Treba začať konať, lebo bude pozde!

Moji zlaty uz je pozde! Si

Moji zlaty uz je pozde! Si si este nevsimol???

tak, tak, už včera bolo

tak, tak, už včera bolo neskoro.

Krásnohorské Podhradie

Byť Rómom je úžasné.. Otázka: Ako obec Krásnohorské Podhradie ako stavebný úrad rieši nelegálne stavby v osade pod hradom Krásna Hôrka? Koľko bolo vydaných búracích povolení a koľko obec vyrubila pokút za nelegálne stavby? Odpoved: Odpoveď Obce Krásnohorské Podhradie zo dňa 19.1.2009: Obec nemá evidenciu ohľadne počtu nelegálnych stavieb v rómskej osade. Obec nevydala žiadne rozhodnutie - búracie povolenie na stavby uvedené vo vyššie spomenutej lokalite. ZDROJ: http://www.krasnohorskepodhradie.sk/index.php?page=pytame-sa-za-vas&lng=sk

toto nie je možné!

Pán Ing. Šramko zo spoločného stavebného úradu v Rožňave, kam patrí aj obec Krásnohorské Podhradie, vy neviete o tom že rómovia majú načierno postavené domy na cudzích pozemkoch, ako ste mohli súhlasiť so zavedením kanalizácie pre rómov, keď vám nedali súhlas majitelia pozemkov, vám by sa páčilo keby sme si niečo zakopali do vašej záhrady? Toto pán primátor Laciak nevidí?

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.