Tibor si "zavaril" ...

a

...

Policajná hliadka spozorovala včera (12.01.2022) krátko po 03.00 h na ceste 1082 v smere na Chorvátsky Grob – Čierna Voda vozidlo Citroen Jumper. Hliadka chcela vozidlo zastaviť, avšak vodič náhle zrýchlil a snažil sa hliadke uniknúť. Policajtom sa podarilo vozidlo zastaviť na Malokarpatskej vínnej ceste v blízkosti Chorvátskeho Grobu a vodiča následne podrobili kontrole. Pri nej bola vodičovi nameraná hodnota 0,25 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 0,52 promile. V nákladnom priestore vozidla policajti našli stavebný materiál, konkrétne celkovo 24 ks izolačných lepeniek v rolkách. Celková hodnota odcudzeného stavebného materiálu bola 475 ,-€. Následným preverovaním bolo zistené, že stavebný materiál bol odcudzený krátko pred zastavením vozidla z jednej zo stavieb v seneckom okrese.

Vodič policajtom pri kontrole síce uviedol totožnosť, avšak následným preverovaním v priestoroch policajného oddelenia sa zistilo, že sa vydával za svojho brata! Policajti zistili že vodič má zo strany okresného súdu uložené závažné opatrenie, a to zákaz činnosti viesť motorové vozidlá akéhokoľvek druhu. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci vzniesol obvinenie z trestných činov krádeže a marenia výkonu úradného rozhodnutia 24-ročnému Tiborovi Š. z okresu Dunajská Streda.
Po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. super rýchlom konaní.

...

MVSR

a

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

JF spol s. r. o.

Prekladatelske sluzby

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT