Tragická nehoda na Soroške

tragická nehoda

Soroška, 28.11.2008

Dnes, v skorých ranných hodinách sa na Soroške odohrala tragédia. Renault -MI- smeroval na Rožňavu, šmyklo ho a odhodilo mimo vozovky. Následne ho odrazilo späť na vozovku, priamo pod kolesá kamióna ... ... ... viac info a foto TU

Máte fotoaparát? Veď ho máte aj v mobile! Akurát sa niečo mimoriadne deje v blízkosti Rožňavy a okolia? Cvaknite, napíšte pár riadkov a neváhajte, zašlite na túto Vašu - našu stránku, aby sa o tom dozvedeli aj iní. E-mailovať môžete na adresu: romanzavináčocelnik.sk

Policajná správa: Dopravná nehoda so smrteľnými následkami Dnes okolo 03,30 hod. na štátnej ceste v katastri obce Jablonov nad Turňou v okr. Rožňava v smere od Košíc na Rožňavu viedol 51-ročný Ján B. z Michaloviec osobné motorové vozidlo zn. Renault Mégane. Pri jazde do kopca Soroška v tiahlej pravotočivej zákrute dostal na mokrej ceste šmyk, s vozidlom zišiel z cesty vpravo do priekopy a následne pravým bokom narazil do protiidúceho nákladného motorového vozidla zn. Iveco s návesom a do zvodidla na ľavej strane cesty. Vodič Renaultu i jeho 32-ročný spolujazdec Martin R. z Michaloviec spôsobeným ťažkým zraneniam na mieste nehody podľahli. Vodič ťahača- 53-ročný Vladimír z obce Svinica zranený nebol a taktiež u neho nebolo zistené požitie alkoholu. Prípadné požitie alkoholu u vodiča osobného motorového vozidla bude známe až po vykonanej pitve. Na vozidle Renault vznikla škoda cca 350.000,-Sk, na ťahači škoda 200.000,-Sk. Pozn.

Upozornenie pre účastníkov cestnej premávky

Súčasné nepriaznivé poveternostné podmienky, ktoré sú charakteristické pre toto ročné obdobie a náhle poveternostné zmeny sa prejavujú vo zvýšenom náraste dopravných nehôd s vážnymi následkami. K vážnym dopravným nehodám dochádza najmä v dôsledku neprimeranej rýchlosti jazdy, resp. neprispôsobenia rýchlosti jazdy zmeneným poveternostným podmienkam. Podstatná časť dopravných nehôd s usmrtením osôb je zaznamenávaná za zníženej viditeľnosti. (Chodci používajte reflexné prvky na oblečení!!!) Vzhľadom na to, polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby prispôsobili svoje správanie poveternostným podmienkam, najmä zhoršenej viditeľnosti, dôsledne rešpektovali pravidlá cestnej premávky a vodiči sa plne venovali vedeniu motorových vozidiel.

Informácie poskytla: mjr. Mgr. Jana Demjanovičová - hovorca   PZ SR KE                             

pozrite si výpovede obetí dopravných nehôd

Treba si dávať pozor. Pozrite si výpovede obetí dopravných nehôd http://www.nemyslis-zaplatis.cz/vypovedi-obeti/jan-hamr.html

Dnes v noci som precestoval

Dnes v noci som precestoval Slovensko a citil som sa čudne - všetci ma predbiehali. Sneh a voda na ceste, hmla ... A pri tom ja som isiel do stovky. Tak tomu uz nerozumiem. Alebo su to blazni a ja budem mat co fotit, alebo ja starnem a zacinam pomalsie jazdit? Mozno preto, lebo v poslednom case som videl vela nepeknych havariak a vela tiel bez dusi (?)

ja som Ti bratku vravel , ze

ja som Ti bratku vravel , ze chodis pomaly a len zavadzias:))) ..nam slusnym ludom, ktory si to hore Podsulovou potrebuju rubat 140:))) aale niee..srandujem...Ty vies co robis..si zodpovbedny clovek...

Bratku, ty zese robis vsetko

Bratku, ty zese robis vsetko preto, aby sa o tebe pisalo. Neboj, ked si natlcies hubu, venujem ti miesto v novinach :-) Vsak vies :-)

zlý stav ciest nikoho

zlý stav ciest nikoho neoprávňuje ohrozovať seba, svojich blízkych, ani nikoho iného na zdraví a živote. AMEN

nehoda

A už tu máme ďalšiu nehodu pri kasárniach strieborne alfa romeo...

nehoda

A už tu máme ďalšiu nehodu pri kasárniach strieborne alfa romeo...

Veru

v dnešnej dobe aj taká banalita ako cesta do 70 km vzdialených Košíc je poriadne " adrenalínový šport ", lebo cestou stretávam toľko idiotov, že to nie je možné!

Tragická nehoda na Soroške

Ja si myslím,že by bolo dobré osadiť aj niekoľko spomaľovačov, keď to vedeli spraviť pri Pereši kde vôbec nie sú smrteľné nehody oproti Soroške. A pritom sa len zima začína. Naši vládni činitelia asi tadiaľ nechodievajú ich sa to netýka, majú dôležitejšie veci na programe. Alebo čo robí VUC-ka?

Toto už nieje nrmálne čo

Toto už nieje nrmálne čo sa deje na tých cesách.Včera ráno som prechádzal soroškou okolo 6.30hod a jeden k... na monde sa vyrutil spoza dvoch kamionov ak by som ho zbadal o niečosi neskor tak som mohol skončit podobne.A doplácaju na takýchto idiotov nevinný.Človek prisposobuje jazdu stave vozovky ale niekto asi nepozná vyhlášky. "Ludia spametajte sa kam sa ponáhlať do hrobu?"

presne...

Presne tak, plne s tebou suhlasim. Byvam na Juhu kde cesty pri blokoch su uzke a nie velmi bezpecne,ale vzdy sa najde jeaky k...., ktory tadial prechadza, tak ze si mysli ze ma Ferrari. Je mi velmi luto tych dvoch panov, asi sa naozaj ponahlali do hrobu....

Tragická nehoda na Soroške

Ja si myslím,že by bolo dobré osadiť aj niekoľko spomaľovačov, keď to vedeli spraviť pri Pereši kde vôbec nie sú smrteľné nehody oproti Soroške. A pritom sa len zima začína. Naši vládni činitelia asi tadiaľ nechodievajú ich sa to netýka, majú dôležitejšie veci na programe. Alebo čo robí VUC-ka?

A bude toho stále viac a

A bude toho stále viac a viac, sčasti za to môže štát ( cesty sú preplnené ),a z časti samotný hazardéri - vodiči, len bohužiaľ na nich doplatia aj nevinný.Kedy si tí vrchný uvedomia , že prišiel časť riešiť aj úsek RV-KE ? Alebo ešte počkajú , kým sa im niekto z rodiny nezabije . To už bude možno pre vládu motivácia.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT