Vyťahal jej "lóve" z karty ...

policia

Neoprávnené vyrobenie a používanie elektronického platobného prostriedku a inej platobnej karty.

Včera oznámila 59-ročná Viera z Rožňavy, že došlo k neoprávnenému výberu peňažnej hotovosti z jej bankového účtu. Neznámy páchateľ v ten istý deň dopoludnia našiel na železničnej stanici v Rožňave zabudnutú peňaženku poškodenej, v ktorej bola aj bankomatová karta. Prostredníctvom nej následne vykonal šesť neoprávnených výberov po 1.500,- Sk. Žene vznikla celková škoda 11.100,- Sk.

mjr. Mgr. Jana Demjanovičová - hovorca KR PZ SR KE

ja som príbuzný pani

ja som príbuzný pani Vieri, a chcem dodať ,že škoda bola oveľa väčšia ,lebo bolo vybrane z účtu aj hotovosť 15000 Sk. a potom si zasielal kredity na tieto tel.čísla:0908 605641 a 0908 424383. Chcem poprosiť ,kto pozná tieto tel.čísla, nech zverejni majiteľa. Pomôže tak pani Viere k navráteniu peňazí a dokladov. Ďakujem.

....čo si tý ľudia

....čo si tý ľudia všetko nevšímajú, nie že by niekto napísal aké pekné čisté auto Roman odfotil...., pani učiteľke slovenčiny len toľko, že Roman vie prečo píše lóve má to širší význam ako si myslíte, takéto šikovné ruky majú olašský.....

Poniektori z vas sa tu

Poniektori z vas sa tu cudujete na obcasnych vyrazoch, ktore pouziva Roman. Uvedomte sa ale, ze zijeme na zmiesanom Slovensko - Madarsko - Romskom uzemi. Ine by bolo, keby nejaky povedzme madarsky vyraz pouzil v Zilinskom regione alebo vychodniarsky v okoli Komarna. Takze ja fandim Romanovi a jeho neformalnosti, takto sa na stranke citim volnejsie a ako doma.

Na jednej strane sem chodite

Na jednej strane sem chodite denne a na druhej strane, sa vam stale nieco nepaci. Ja sem chodim casto, lebo sa mi tato stranka paci, prinasa vela info zo vzdialenej rodnej Roznavy a naozaj sa mi paci aj pouzivanie slengov, obcas rozveselia naladu, no vy ste asi postarsi ludia, mozno v dochodkovom veku. Asi ste toho dost zazili za minuleho rezimu a ostali ste riadne zahriaknuti a bojacni. Doporucoval by som vam zrejme zacat navstevovat nejaku inu regionalnu stranku, je ich tu hromada. A tebe Roman drzim palce a rob svoju robotu nadalej tak, ako to citis. Ostan sam sebou a nenechaj sa zmiast zopar zavistlivcami.

Sympatické

Tiež si dovolím obhájiť Romanovu prácu a jeho príspevky. Mne osobne je tiež bližšie, ak sa používajú zdrobneniny, slangové slová atď. Ja osobne sa nerozumiem do žurnalistiky a do týchto vecí, pre mňa je hlavné, že týmto informáciám rozumiem, a viem že sú pravdivé. Profesionálny žurnalisti píšúci do niektorých týždenníkov uverejňujé neraz senzácie a píšu články na základe fám. A Roman - síce nie je žurnalista, a práve možno preto jeho práca je prínosom informácií, pravdivých a po ľudsky napísane sympatických.

?

Parkrat som to prehltal, ale neda mi... Je toto informacny portal pre verejnost, alebo nejaky kvaziblog pubertaka, ktory sa zda sa nudi? Jednoducho nadpis tejto spravy (ako aj minimalne polky vsetkych) mi pripada ako pokus o zart alebo akusi formu tinedzerskych slengovych radovanok... Hovorime o zurnalistike, alebo o beletrii?

He, he, he

No vidite, aj tak tuto stranku navstevujete, ktoru pre Vas pripravuje takmer 40 rocny pubertiak Roman Ocelnik :-) pekny den a prijemne citanie mojich postrehov s originalnymi nadpismi :-)

....

Ale iste, to uz je rutinna zalezitost nas vsetkych, co zijeme mimo RV a nostalgicky a skutocne zo zvyku si tu klikneme. Ja azda aj 10 x denne. Ale este som nezazila, aby si niekto tak primitivnymi nadpismi znizoval kvalitativnu uroven vlastnej stranky a uz vobec nie, aby bol na to pysny. Ale je to vasa vec a vasa stranka, pan Ocelnik.

???

Mne sa zdá tento prípad nejak podozrivý. Ako je možné vybrať peniaze z bankomatu bez znalosti príslušného PIN kódu. Iba ak ho nemala v peňaženke. No nechápem.

Ako asi?

Asi tak, že tam musela mať napísané aj PIN číslo, lebo v tomto okrese si PIN číslo spolu s bankomatovou kartou v peňaženke nosí pomaly 90% ľudí :-( !

Ja nerozumiem dvom

Ja nerozumiem dvom veciam: 1. nechápem prečo si vyťahoval 6x hotovosť IBA 1.500,- Sk. 2. Len tak mimochodom to činí 9.000,- Sk škodu a nie spomínaných 11.100,- Sk.

asi mala v peňaženke ešte

asi mala v peňaženke ešte nejaké peniaze , alebo načo sa nosí peňaženka?

odpoved na bod c. 2: V

odpoved na bod c. 2:

V penazenke mala zrejme aj hotovost a aj penazenka nieco stoji ... takze aj s vybermi dokopy ...

Dobijal si

Dobíjal si kredit .....čo tak nahodiť tu jeho číslo na mobil či ho niekto nespozná......???to by mal hanbu..............M... napíš ho

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT