Kopec opitých vodičov skončilo v chládku ...

Polícia SR

...

Vo štvrtok popoludní 53-ročný vodič z okresu Michalovce na vozidle zn. Audi v meste Veľké Kapušany prekročil maximálnu povolenú rýchlosť a preto bol zastavený hliadkou ODI OR PZ Michalovce. Počas prejednávania priestupku bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 0,57 mg/l, čo je v prepočte 1,17 promile.


V sobotu krátko po polnoci bol pri Vyšnom Nemeckom kontrolovaný 33-ročný vodič z Ukrajiny, na vozidle s poľským evidenčným číslom, pričom dychovou skúškou mu bola nameraná hodnota 1,20 mg/l, čo je v prepočte 2,50 promile.


V ten istý deň vo večerných hodinách viedol 24-ročný muž z okresu Trebišov motorové vozidlo zn. Seat, pričom s vozidlom nabúral a z miesta odišiel. Naša hliadka ho vypátrala do pár minút a podrobila dychovej skúške s výsledkom 0,93 mg/l, čo je v prepočte 1,94 promile.


V nedeľu v skorých ranných hodinách sa po košických cestách prevážal 56-ročný muž z Košíc. Jeho spanilú jazdu ukončili policajti ODI OR PZ v Košiciach, keď mu pri dychovej skúške namerali 0,73 mg/l, čo je v prepočte 1,52 promile.


Aj v nedeľu večer úradoval na košických cestách alkohol. 43-ročný vodič z okresu Košice – okolie pri dychovej skúške nafúkal 1,07 mg/l, čo je v prepočte 2,23 promile.


V pondelok takmer na pravé poludnie si za volant svojho Renaultu sadol 38-ročný muž z okresu Košice – okolie aj napriek tomu, že sa pred jazdou „potúžil“ alkoholom. V Čani prekročil maximálnu povolenú rýchlosť a pri dychovej skúške nafúkal 0,95 mg/l, čo je v prepočte 1,98 promile.


Tak ako vo všetkých podobných prípadoch, aj títo vodiči boli obvinení z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky a boli umiestnení do cely policajného zaistenia.

...

mvsr, foto ilustračné

2020 - klik na kalendár:

kalendár 2019

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT