Pedikúra - manikúra  minibager

Ing. Július Barkai

Kandidáti do volieb - prezentácia - Július Barkai

Kandidáti do volieb - prezentácia - Július Barkai

...

Svetlo sveta som uzrel v roku 1975 v Rožňave. Mám 43 rokov a po zrelej úvahe som sa rozhodol kandidovať na post primátora našej krásnej Rožňavy.

Tej, ktorá tak trochu pripomína rozprávku o krásnej, no spiacej  Ruženke. Mal som tú možnosť sledovať ako pomaly, ale iste upadá do akejsi bdelej kómy.

Žijem v tomto meste od svojich 15 rokov. Strednú školu som vyštudoval v Prešove a následne som na Žilinskej univerzite vyštudoval odbor krízový manažment.

Vtedy mi ani na um neprišlo, že raz ho tak budem potrebovať. Naše mesto totiž potrebuje nasmerovať úplne iným kurzom, akým sa doteraz uberalo. Nie je to však iba úloha primátora, ale aj poslancov mesta, ktorí roky spia ako tá Ruženka a nie a nie prísť princ ktorý ich zobudí.

Potrebuje ponúknuť priestor pre podnikateľov, bez výnimky politickej príslušnosti.

Dlhých osemnásť rokov som v tomto meste ako majiteľ ARMY SHOPu - poľovníckych a rybárskych potrieb slúžil svojim zákazníkom a každý deň som sa stretával s problémami bežných ľudí. Tak ako si musí vážiť každý obchodník svojich zákazníkov, tak i mesto si musí vážiť svojich občanov. Zákazník si ľahko môže zmeniť obchod, ale občan svoje mesto nie! Položme si preto otázku, je všetko v poriadku v našom meste, keď tu nemáme mladých ľudí? Keď väčšina musí ísť preč z nášho mesta?

Musíme vyvinúť maximálne úsilie na rozvoj mesta a podporu turizmu. Čím viac zdrojov mesto má, tým viac sa zlepšuje kvalita života obyvateľov. 

Som otvorený každému, kto nielen kritizuje, ale ponúka riešenie. Kto je ochotný tvrdo pracovať na rozvoji mesta má dvere otvorené a je to  jedno či je to dlhodobý zamestnanec mesta, alebo nový človek s chuťou a víziou pracovať pre nás všetkých.  Môže mať na sebe tričko  zelené, modré alebo červené dôležité je, aby sme spoločne posúvali naše mesto vpred.

Skúsme teda spoločne urobiť Rožňavu mestom v ktorom sa jednoducho oplatí žiť.

Pretože MY SME ROŽŇAVA, my ľudia ktorí tu žijeme .

...

my sme rodina julius barkai

...

Pre zväčšenie klik na foto:

Kandidáti do volieb - prezentácia - Július Barkai

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.