Pedikúra - manikúra  minibager

Patrícia Albertová

Milí priatelia, známi a možno aj neznámi.

Kto by ma nepoznal, som 21 ročná študentka vysokej školy s diagnózou rázštep chrbtice a od malička som odkázaná na pohyb na invalidnom vozíku, čo mi ale nebráni viesť rovnako plnohodnotný život, ako moji rovesníci, len možno, trochu iným spôsobom.

Tak ako každý rok, aj tento sa na vás obraciam s prosbou o darovanie 2% z vašich daní. Pre vás to neznamená žiadne výdavky, ale mne veľmi pomôžu.Vďaka tomu, že sa rozhodnete venovať ich mne, ma podporíte v tom čo ma najviac baví a napĺňa a to je tanec na vozíku. Aj práve vďaka vašej finančnej podpore, ktorá vás nič nestojí, budem môcť trénovať a napredovať v tomto športe. Ďalej budú finančné prostriedky využité na účasť na rôznych konferenciách a aktivitách, ktoré mi stále niečo nové dajú a kde sa zároveň ja môžem podeliť o svoje skúsenosti a posunúť tak vpred iných mladých ľudí na ich ceste k samostatnosti, čo ma nesmierne teší!

Ak sa rozhodnete venovať mi vaše 2% z daní, alebo máte záujem mi pomôcť s vyzbieraním, tak ma môžete kontaktovať: patkaalbertova@gmail.com

Ďakujem! 

Pre následné preplatenie peňazí potrebujem len potvrdenie o zaplatení dane a tlačivo nižšie - vyplnené vyhlásenie vyplnené.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.