Pedikúra - manikúra  minibager

PRVÉ NEHODY CYKLISTOV

a

...

V piatok pár minút pred 13. hodinou viedol po ceste v smere od mesta Dobšiná do obce Dedinky bicykel 35-ročný Rožňavčan. Pri prechádzaní miernej ľavotočivej zákruty však neprispôsobil rýchlosť svojej jazdy na bicykli svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky, a keď predným kolesom vyšiel na štrk na pravej krajnici, dostal šmyk, stratil rovnováhu a spadol na cestu do jazdného pruhu.

V sobotu krátko po 11.30 hodine z doposiaľ nezistených príčin, po prejdení pravotočivej zákruty, prešiel s bicyklom do protismeru 38-ročný Michalovčan, ktorý s ním smeroval na Vinné jazero. V protismere narazil do prednej časti vozidla zn. Mazda a po náraze dopadol vedľa cesty na trávnatý porast. Zranenia, ktoré utrpel, si podľa predbežnej lekárskej správy vyžiadajú viac ako 42-dňovú dobu liečenia a práceneschopnosti.

Včera popoludní maloletý, iba 10-ročný, cyklista šiel na bicykli po miestnej komunikácii v Gelnici. Pri vchádzaní do jednej z križovatiek viedol bicykel pri ľavom okraji cesty a následne narazil pravou stranou bicykla do pravej strany v tom čase zľava prichádzajúceho vozidla zn. Opel Astra. Cyklista po náraze spadol na cestu a bol prevezený na ošetrenie do krompašskej nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia 7 až 10 dní.

...

mvsr

a

a

a

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.