Pedikúra - manikúra  minibager

Nehoda. Na vine bola opäť lesná zver.

nehoda

Rožňava - Krh. Podhradie, 20.2.2009

Dnes podvečer bola vinníkom dopravnej nehody opäť lesná zver.

Foto: Roman Ocelník

nehoda

Upozornenie pre pisateľov komentárov!

Pokiaľ chcete prispieť aj vy svojim komentárom, dbajte o to, aby nebol v rozpore s etikou no hlavne zákonom. O niektoré komentáre na tejto stránke a IP adresách ich pisateľov sa začala zaujímať polícia. 

Zda sa mi - ze som nahodou

Zda sa mi - ze som nahodou zmazal nejaky komentar ohladom IP adries. SORRY.

Nie je to uplne pravda, ze pol RV sa moze schovat pod jednu IP KID-ku a druha pod IP Dumo .... alebo tak nejak ... aj tak je mozne idhalit pisatela - anonyma.

OMG

Roman, takže druhý raz: Písal som o tom, že polovica Rožňavy má rovnakú IP od KIDU a druha od domus a pod......polícia má iné na starosti, nie riesit tuna nejake tie prispevky. A zistit, to je skoro nemozne, resp. ohladom takýchto príspevkov to nebude nik riešit. Alebo? No napíš čo si tým chcel napísat..... Ozaj Roman, bola to nahoda? Vymazať príspevok? -) alebo zmizne aj táto? Daj moju IP na sklo a zistiš, velke nič. Táto je asi z NR. -) Ale inač držim palce ohladom stranky, som tu každý den.

Tuto nezmazem, nemam preco,

Tuto nezmazem, nemam preco, ta predtym ... co som zmazal - to bola nahoda, obcas sa stane - ze zatlacim, co nechcem.

Inak policia sa vazne zaujima o nejake komentare - to nie je bublina. Pri niektorych clankoch --- kde sa prepiera mensinovy problem alebo SK-HU - niektore komentare naplnaju .... a ak je nieco v rozpore so zakonom, to sa aj riesi ... takze tak

Roman beriem to všetko na

Roman beriem to všetko na vedomie,je známe ,že menšinové problémi vzarstajú na denno denne.Ale položme si otázku,prečo práve tieto menšiny a rasi tak statočne provokujú svojimi narážkami na tých ktorí sa cítia byť obyvatelmi,alebo občanmi tohto štátu?Možno preto,že im to zákon dovoluje a zároveň ich chráni pred diskrimináciou a bohužial práve toto je príčina na ich povyšovanie a znepríjemnovanie spolunažívania.Len tak na pripomenutie mielen mať práva,ale hlavne mať té isté povinosti ako každý iný,čo sa týka hlavne cigánou sori.Potom aj my sa môžme ohradiť na to že sme utláčaný a diskriminovaný od menšín a ostatých rasových menšín,alebo že by sme si mali vybudovať noví štát a preukázať tým dobrú vôlut,že sa vzáme všetkého a ešte sa poniektorím chudáčikom ospravedlníme za to,že sme im neumožnili ich zmýšlaniu?Bohu žial že zákon netrestá aj takýchto chudáčikov ktorí rozvracajú medziludské vstahy a robia si čo chcú.Ale čo už keď vzor majú priamo vo vláde a svoj názor si za chvílu budeme len môsť myslieť,ale nebudeme môsť verejne vysloviť nieto ešte pohoršovať.Prepáčte všetci diskriminovaní a utláčané menšiny.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.