Pozor na lesnú ...

nrhoda

Okr. Rožňava, 13.11.2008

Krátko pred 23,00 sa odohrala táto dopravná nehoda s lesnou zverou. Vodič Oktávie (BA) bol v aute sám, neutrpel žiadne zranenia.

Roman Ocelník

nehoda

Stalo sa niečo mimoriadne, a myslíte si, že by to malo byť zverejnené na tejto stránke? Chystá sa nejaká akcia, o ktorej by ste chceli dať vedieť? Vaše námety z Rožňavy a blízkeho okolia môžete volať alebo sms-kovať na 0903 141 621 - Roman Ocelník. Oznámenia o akciách športových, kultúrnych - no nie komerčných môžete mailovať na emailovú adresu:  romanzavináčocelnik.sk

S tým titulovaním za

S tým titulovaním za debila, čo sa lesnej zveri týky, by som bola aj ja opatrnejšia. My s manželom sme tiež videli, ako do auta pred nami zboku vyskočila srnka a bolo to v lete za bieleho dňa.A mali sme sakra čo robiť, aby sme to ubrzdili, lebo skoro sme sa zrazili. Tiež sme si dovtedy mysleli, že vodiči sú bezohľadní, no zmenili sme názor. Vodič pred nami ani náhodou tú srnku nemohol vidieť!!!! Takéto veci sa nedajú ovplyvniť. A stávajú sa bežne A ešte ani poisťovňa vám to nezaplatí.

Škoda tej srny, debilov na

Škoda tej srny, debilov na ceste je čím ďalej viac.

Áno, máš pravdu, ešte

Áno, máš pravdu, ešte upresním :Tých debilov s špz BA,KE, TV a v poslednej dobe aj RA je čím ďalej tým viac. Stačí sa prejsť na úseku Rožňava-Tornaľa denne o cca 14:00 a tých debiliv sa najde

Ešte si asi nezažil

Ešte si asi nezažil podobnú situáciu. Bez toho aby si poznal okolnosti tituluješ dakoho za debila. Môžeš byť hociako opatrný, stávať sa to môže aj Tebe!

jaaaaj ta zase mas mudre

jaaaaj ta zase mas mudre reci chlapec asi debilko si tu len ty

No često zasahujem pri

No često zasahujem pri týchto nehodách a nakolko aj sám jazdím v noci na Domicu,Rejdovú a do Košíc tak neviem či sa dotyčný už so zverou stretol ale garantujem mu že aj keď chodím pomali a zatial som mal (podotýkám)šťastie lebo sa tomu ani inak nedá povedať no a počas zimných mesiacou mám aj dosť velký strach lebo sa vážne nedá odhydnúť zver ktorá vám skočí do cesty.A čo sa týká vodičou tak vedz te že pomali každú službu som pri nehode a síce je pravdou že KE vozy sú zastúpené velmi ale teraz je fenomén autá z CZ značkou.Jo a za to ako sa zver chová by som skôr obvinil lesníkov ktorý by sa mali starať o to aby zver v zime krmili a nemusela behať po poliach a prebehovať cestu.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT