Pedikúra - manikúra  minibager

Havária cyklistu v Rožňave skončila smrťou

havária cyklistu v Rožňave skončila smrťou  (aktualizované) Včera, 26.9.2007 okolo 11,00 sa odohrala dopravná nehoda v Rožňave, na Ulici Akademika Hronca (vedľa sklenárstva). Čo sa vlastne stalo zatiaľ nie je jasné. Podľa mojich informácií pán L. z Rožňavy išiel na bicykli v smere od gymnázia, keď oproti (?) išli dve autá, pričom jedno obiehalo druhé. Sú dohady, že obiehajúce auto “ťuklo” cyklistu, on spadol, pričom utrpel zranenia v prvom momente viditeľné hlavne v tvárovej časti. Ostal tam sám, nik pri ňom spočiatku nezastavil. Až zamestnanci blízkeho sklenárstva sa mu snažili pomôcť. Ako som sa dozvedel z môjho zdroja, pán L. túto pomoc neprijal, vraj odmietol odborné lekárske vyšetrenie a zamieril si to domov, avšak po niekoľkých hodinách skonal. Či už bola príčina úmrtia dôsledok tejto nehody alebo iná určí súdna pitva. Ak ste boli v tom čase svedkami tejto udalosti, polícia vám bude povďačná za informácie, ktoré by pomohli vyriešiť prípad. (red)

O nechode píše aj KORZÁR: TU

miesto nehody

miesto činu

Bezohľadnosť vodičov vládne v meste

Bezohľadnosť vodičov vládne v meste a štátna i mestská polícia nemá záujem urobiť s tým poriadok a ani si zlepšiť rozpočet. Vysoká rýchlosť, telefonovanie za volantom, odbočovanie bez smeroviek, parkovanie kde sa dá a hlavne pred prechodmi pre chodcov je v Rožňave normálne. Kanály nám už naši cigánští občania po odkrývali, už len začať nimi pre vlastnú bezpečnosť chodiť.

Mate pravdu, su to super

Mate pravdu, su to super SVINE, zasluzia si zato minimalne dozivotne väzenie som zvedavy ako by reagovali ich pribuzny v takej situacii.

Bezohľadnosť niektorých

Bezohľadnosť niektorých vodičov je priam arogancia, stačí stáť trocha na Šafárikovej a sledovať autá od Vianočky ku Baku a späť, 60ka? 40? kdeže! aj 100ka! výsledok už pár havárii, kolízie atď, odpoveď policajtov? - nič! budeme sa musieť asi dočkať kedy bude asi poriadna smrteľná nehoda, a stačí tak málo, riziko odbočenia a prechodu cez chodcov je priam adrenalínový šport. Zbytok Rv je na tom podobne. A pozor na taxikárov! pre nich akoby tiež neplatili pravidlá ( česť výnimkám ) .

Dopravna situacia v RV

je na urovni doby kamennej. Jedinym pozitivom su semafory pri Drazuse, inak je to hotova katastrofa. To netrapi nikoho na mestskom urade ? Problemy nie su len na hlavnych tahoch v centre, ale podobne je zbabrane cele mesto - vid tah od Polovnickej smer Juh a naspat (tocit sa po ulickach, aby nahodou nemusel ist ktosi priamo). Kedy kto kontroloval na "stopkach" ich dodrziavanie ? Sorry-mesto zlyhava a dopravaci tiez. Ako je riesena bezpecnost chodcov na prechodoch a deti v blizkosti skol ? Ved je jednoduchsie merat na Soroske-ci okolo Brzotina na sirokom obchvate - tam to "sype" lepsie.

Bezohladnosť

Po nedávnej skúsenosti s dopravnou nehodou a celkovým sledovaním dnešných vodičov by som do mesta a hlavne na Košickej ulici pri križovatke smrti dala obmedzenú rýchlosť maximálne na 30 a najideálnejšie by bolo na 2O tku,lebo tá bezohladnosť šoférov je nekonečná ako ľudská hlúposť a sama mám obavy ako chodec prechádzať cez cestu nielen na zebre ale aj ked mi to dovoľuje semafor pri BILLE.Ľudia sa zamyslite nad sebou.

Ludia su svine

Jazdia ako blazni, bezohladne a potom neposkytnu prvu pomoc. Su to svine.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.