Pedikúra - manikúra  minibager

Havária už aj vo firme INFORMÁTOR

havária   Aby ste nepovedali, že píšem len o cudzom nešťastí, budem písať aj o svojom. Ale poďme po poriadku. S haváriami sa akoby vrece roztrhlo. Spomeňme aspoň niektoré. Včera, 12.11.2007 v dopoludňajších hodinách ľahol TESCO kamión pri Slavci. Prejazd bol komplikovaný až do večera, kedy odstraňovali následky nehody. Pri Tornali zase vodič dodávky nezvládol riadenie a skončil mimo vozovky. Nehoda vyzerala však celkom kuriózne, keďže ostal zapichnutý v zemi. Podvečer, som bol svedkom vážnej nehody, zrážky dvoch áut asi kilometer za Moldavou v smere na Rožňavu. Od nehody som bol vzdialený o “vlások”. Cesta bola niekoľko hodín uzavretá. Dnes pred obedom sa na Hrádku zrazili dve autá. Nehoda bola natoľko vážna, že vodiča BMW museli z vraku doslova vystrihnúť. A teraz pre čitateľov čerešnička na torte. Aj mne narobila víkendová dopravná nehoda v Rakúsku zopár vrások na čele a nemalú finančnú škodu. Veru, opatrnosti nikdy nie je dosť! Roman Ocelník, 13.11.2007

dopravná nehoda

 

s tym vozikom si nerob

s tym vozikom si nerob starosti.ludo to spravi...

starosti ???

Ta jasne, ze to Ludo spravi, s tym nemam problem. Vsak to ne kopec penazi. Stavaju sa aj horsie veci.   :-)

Kto uhradí škodu za

Kto uhradí škodu za cigánov, tu samu otázku si aj ja často kladiem, podľa mňa, by spôsobenú škodu za „tých“ v núdzi mal platiť štát, keď je ich ochranárom, a následne vyplatenú čiastku z neplatičov dostať formou práce, napr. čistenie lesov, potokov, ... lebo len štát má „páky“ ( mal by mať ) ako finančnú stratu získať späť. No, aspoň tak by to malo byť, aby sa zabránilo diskriminácii necigánov (nerómov), ktorá je na dennom poriadku.

chcem sa ta Roman

chcem sa ta Roman opytat..nevies ake nasledky mala nehoda pri moldave?,siel som tiez okolo,no nebolo to tam 2x prijemne sa na to divat

ja tak viem ze bola

ja tak viem ze bola smrtelna....

neviem

V modrej Fabii bol vodic zvaleny na volante, a to biele auto, viem len tolko za bolo biele, ale aka znacka a co ... to sa nedalo charakterizovat. Bol na mraky a dokola bolo vsetko rozhadzane. Nechcelo sa mi fotit, takze fotky nie su. Lepsie povedane, fotak sa doma "susil".

...hmm..jasne, na vine je

...hmm..jasne, na vine je stale vodic, vsak? neprisposobil, nepredvidal atd atd. Este v zivote som nepocul ze by na vine boli cestari, prip. sprava ciest. Ako moze clovek predvidat, ked vystupi a spadne na zem na ľade?! A to uz vobec nehovorme o prisposobeni rychlosti svojho automobilu, ked sa pešo po vlastnych neda. Pytam sa" "Dokedy sa este stale bude Sl. sprava ciest vyhovarat?????"

Pravda

Ano, aj tak obcas treba veci vnimat. Teraz som sa vratil, trochu som behal po okrese, napr. medzi Niznou Slanou a Kobeliarovom ale aj medzi Vysnou Slanou a Rejdovou je celkom slusna zladovatela cesta. A este jeden cierny na starej skodovke bez cisel do mna takmer na.......l. Som zvedavy, od koho by som vymahal skodu, ked urcite nemal poistku a jeho chatrc postavena z kartonov na cudzom pozemku tiez nic moc.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.