Pedikúra - manikúra  minibager

Keď sa darí ... alebo rušná noc!

havária vody
Včera v noci bolo v Nadabulej veselo. Zo stredu cesty pri dome č. 70 začala vyvierať voda. Žeby nový prameň? Kdeže, to len prasklo vodovodné potrubie. Voda tiekla prúdom po ceste až ku betonárke. Keďže teplomer hlásil mínus, hneď to aj mrzlo a krásne kĺzalo. Pretože som sa nevedel dopátrať k vodárom, zašiel som k hasičom, a požiadal ich o pomoc. Oplatilo sa, podarilo sa im spojiť s vodármi a nahlásiť poruchu.  Hasičom som zaprial peknú, nikým a ničím nerušenú službu a pobral sa ďalej. Vodári  došli na miesto asi za hodinku a odstavili vodu. Cestou domov asi niečo po jednej ráno som prechádzal Štítnickou smer Košická. Pri odbočke na námestie bola v stĺpe zapichnutá škodovečka. V tom čase snežilo, cesta bola biela, jednoducho šmyk a bum. Na mieste zasahovali policajti aj hasiči.
To ale nie je všetko, popri “vodnej kalamite” bola v Nadabulej v noci úplná tma. V súvislosti s tým som oslovil pána Teleckého a vyspovedal ho. Ako uviedol, nielen Nadabula, no aj severná časť mesta má podobný problém, ktorý spočíva v nekvalitných vzdušných vedeniach elektrického prúdu v týchto lokalitách. Tieto majú na starosti elektrárne a na jar 2008 je v pláne ich rekonštrukcia.
Roman Ocelník. 14.12.2007
(Dnes hneď zrána vodári začali s opravou potrubia)

havária

Info ten dom mi je naky

Info ten dom mi je naky povedomy :D

?

Ta ked som ho 3 roky prerabal, ta uz aj mne je neyaky povedomy

Nie len noc

No vodárom by som určite nechcel byť. Majú nie len rušné noci ale aj dni. Dennodenne niekde kopú a vôbec im nezávidím. Poruchy musia odstranovať či je den, noc, prší, sneží, či je teplo alebo horúco. Preto sa na nich nehnevajme ked nestíhajú. Podľa môjho názoru robia čo môžu. Potrubie je staré a tak porúch bude stále viac a viac. Ja osobne im dakujem za ich namáhavú prácu.

Je to tazke!

Som ich skutocne lutoval, ked v tom mraze museli makat, no boli uplne OK a v pohode. Klobuk dole pre ich pracou.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.