Prevráteny kamión a spadnutý bager

havária

V blízkosti Obce Tornaľa sa včera večer, niečo po 22.00 hodine stala dopravná nehoda, ktorá na čas zablokovala hlavný ťah Košice-Bratislava. Súprava vyrazila z Brezna a mala namierené do Bulharska. Prevrátil sa tu kamión nesúci ťažký stavebný stroj. Na rovnej ceste podľa slov vodiča ich začal predbiehať jeden kamión a keď bol zhruba na ich úrovni, tak to strhol na súpravu prevážajucu bager. Ten sa následne po tomto manávri vyvalil a ostal ležať na ceste. Pár minút za udalosťou tam následkom tejto nehody malo kolíziu aj ďalšie auto BMW X5, ktoré

REKLAMA: Mobil pre Vás - VIAC TU

strhlo volant, aby nenarazilo do bagra a zbehlo z cesty do jarku, ale pokračovalo ďalej. Na cestu vytieklo dost veľké množstvo hydraulickeho oleja. K nehode bola privolaná spoločnosť Jefta Truck na zabezpečenie jeho vytiahnutia a dosiahnutie plynulosti cestnej premávky. Nanešťastie majiteľovi sa ponúknuta cena 4200 EUR zdala privysoká, a pomoc odmietol .Situácia sa tým dostala do roviny, že ten ťažký stavebný stroj tam údajne bude ležať aj naďalej, kým sa nedohodnú. Práve preto bude blokovaná táto komunikácia a budú sa tu určite tvoriť kolóny. Na mieste nešťastia asistovala polícia a hasiči. Situácia sa dostala do slepej uličky, nakoľko majiteľ povolenie na odťah nedal a opäť na ňu doplatia vodiči idúci po tejto ceste.

Text a foto: redakcia

havária

Ani ja by som 4200 Eur

Ani ja by som 4200 Eur nedala len tak pre nič za nič. To je zdieranie, pretože majiteľ už jednu škodu a nie malú vďaka inému bezohľadnému šoférovi má a ešte má zaplatiť takú vysokú sumu jefte.

re

Naozaj je JEFTA draha? Slovak, Poliak, Rumun, Ukrajinec by vsetko chceli zadarmo. Skuste havarovat v EU. Nedoplatite sa. Apropo, JEFTA bude lacna, ak taketo veci zaplati stat. A btw. ten sofer nam v noci prezradil, ze to tak celkom nebolo ako povodne tvrdil. 1. Dostal mikrospanok, to nam sam potvrdil a preto sa zlakol kamionu co ho obiehal, 2. nemal VOBEC upevneny naklad 3. mudrlanti tvrdia ze JEFTA je draha a este popri tom ani nevedia cenu. Takze tak

Jefta je naozaj drahá

Jefta je podľa môjho názoru až príliš drahá. Ja mám ešte v pamäti situáciu, keď na Soroške Jefta vyťahovala havarovaný kamión a vtedy tiež padla neskutočne vysoká suma, ktorú firma nevedela (alebo nechcela?) zaplatiť. Vtedy tiež Jefta chcela vytiahnutý kamión hodiť naspäť do rokliny na Soroške, ak včas nedostanú úhradu. Tú myslím žiadali od štátu. A vlastne ani neviem, ako to skončilo. Neviete niekto?

cca pred hodinkou som tade

cca pred hodinkou som tade prexadzala, a este stale tam je to vozidlo....tak nestastie za nestastim

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.