Pedikúra - manikúra  minibager

Verejné osvetlenie v Rožňave

Niektorí ste sa obrátili na mňa s podnetom, že kde tu sa Vám nepozdáva verejné osvetlenie. Nedávno prebehla kompletná rekonštrukcia verejného osvetlenia v Rožňave. Menili sa niekde rozvody, niekde lampy, menili sa aj svietidlá za ekonomické. Pred malou chvíľou som vyspovedal pána Teleckého z firmy PROGRES TC, ktorý rekonštrukciu realizoval a má dohľad nad funkčnosťou. Uistil ma, že nahlásené poruchy sú momentálne odstránené. V prípade, že občania si myslia, že niektoré časti Rožňavy sú slabšie osvetlené, je potrebné osloviť poslanca danej lokality, aby požiadavku osadenia ďalších lámp predniesol mestskému zastupiteľstvu. Ak máte niekde nefunkčné verejné osvetlenie, môžete poruchu nahlásiť firme PROGRES TC, s.r.o.: 058/ 732 51 84, 0911 655 335.

Roman Ocelník, 14.11.2007

...ak si niekto myslel ze

...ak si niekto myslel ze osvetlenie bude po rekonstrukcii fungovat ako ma nech na to zabudne. Ale myslim ze takych ludi nie je vela. Pretoze v tomto meste nefunguju zakladne veci uz roky rokúce. Všetko je to o luďoch a keď je vo vedení obvodný doktor ci nejaký banský inžinier a ďaľší " super manageri " tak to tak aj vyzerá. Rozpočet na osvetlenie bol neraz navýšený a efekt žiaden. O neupravenej pustatine okolo stĺpov radšej už nebudem písať. Vkuse to vypadáva troška poprší alebo zafúka a hneď je na niektorých miestach tma ako na konci sveta. Ale veď čo? Navýšia rozpočet ešte minimálne raz aby mali z čoho opravovať. A takto to pôjde dokolečka. Presne ako pri verejných WC ktoré mesto stáli vyše 2.000.000,-Sk. To je niečo neuveriteľné !!! Do basy by mali ísť za taký okatý lup z mestskej kasy !!! BUDÍČEK OBČANIA !

Svetlo

Vcera po siestej som siel domov a vypadlo osvetlenie na ulici Janka Krala a v okoli ale po par sekundach nabehlo. Uz mam radsej zo sebou baterku :)

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.